Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Nowy produkt
Wymiary 600x400x125 mm
9567 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| WYM. ZEWNĘTRZNY | 600x400x125 mm |
| WYM. WEWNĘTRZNY | 555x355x112 mm |
| NOŚNOŚĆ | 20 kg |
| POJEMNOŚĆ | 21 dm3 |
| WAGA (KG) | 1,5 |
| TEMPERATUROWY ZAKRES UŻYTKOWANIA (°C) | -30°C ÷ 70°C |
| MOŻLIWOŚĆ SZTAPLOWANIA | TAK |
| MAX LICZBA SZTUK W 1 PRZESYŁCE | 10 |
| WARIANTY | MOŻLIWOŚĆ POKRYWY |
| KOLOR | CZERWONY |
| ATEST | TAK |
| DNO | PEŁNE |
| ŚCIANY | PEŁNE |
Skrzynka plastikowa pojemnik E1 EURO pełna to typowa skrzynka na mięso, drób itp.
Pojemnik mocny i wytrzymały posiadający możliwość sztaplowania, co zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu przy ułożeniu w słupie.
Posiada atest do kontaktu z żywnością.
Szerokie zastosowanie pod kątem magazynowania innych produktów.