Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
bigbox junior st
Nowy produkt
Wymiary1200 x 1000 x 785 mm
1000 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| WYM. ZEWNĘTRZNY | 1200 x 800 x 805 mm |
| WYM. WEWNĘTRZNY | 1125 x 725 x 610 mm |
| NOŚNOŚĆ | 500 kg |
| POJEMNOŚĆ | 500 litrów |
| TEMPERATUROWY ZAKRES UŻYTKOWANIA (°C) | -40°C ÷ 70°C |
| MOŻLIWOŚĆ SZTAPLOWANIA | TAK |
| MAX LICZBA SZTUK W 1 PRZESYŁCE | 3 |
| KOLOR | SZARY |
| ATEST | TAK |
| DNO | PEŁNE |
| ŚCIANY | PEŁNE |
| NOŚNOŚĆ STATYCZNA | 4500 KG |
| NOŚNOŚĆ DYNAMICZNA | 500 KG |
Skrzyniopaleta plastikowa przeznaczona jest do przechowywania i transportu dużej ilości materiałów.
Występuje w wersji na 2 lub 3 płozach lub 4 stopach z możliwością przymocowania kółek