Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
B/LES 180
Nowy produkt
Wymiary 600x400x180 mm
3960 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| WYM. ZEWNĘTRZNY | 600x400x120 mm |
| WYM. WEWNĘTRZNY | 567x367x176 mm |
| NOŚNOŚĆ | 36 kg |
| POJEMNOŚĆ | 36 dm3 |
| WAGA (KG) | 1,85 |
| TEMPERATUROWY ZAKRES UŻYTKOWANIA (°C) | -20°C ÷ 60°C |
| MOŻLIWOŚĆ SZTAPLOWANIA | TAK |
| WARIANTY | MOŻLIWOŚĆ POKRYWY |
| KOLOR | SZARY |
| ATEST | TAK |
| DNO | PEŁNE |
| ŚCIANY | PEŁNE |
Skrzynka plastikowa transportowa pełna pojemnik Silverline B/LES-180 przeznaczona głównie na artykuły techniczne. Pojemniki transportowe wykonane z surowców najwyższej jakości.
Pojemnik mocny i wytrzymały posiadający możliwość sztaplowania, co zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu przy ułożeniu w słupie.
Pojemniki Silverline posiadają następujące cechy:
-