Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
BB-200
Nowy produkt
Wymiary 600x400x200 mm
8808 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| WYM. ZEWNĘTRZNY | 600x400x200 mm |
| WYM. WEWNĘTRZNY | 560x360x188 mm |
| NOŚNOŚĆ | 20 kg |
| POJEMNOŚĆ | 38 dm3 |
| WAGA (KG) | 1,43 |
| TEMPERATUROWY ZAKRES UŻYTKOWANIA (°C) | -20°C ÷ 70°C |
| MOŻLIWOŚĆ SZTAPLOWANIA | TAK |
| KOLOR | BEŻOWY |
| ATEST | TAK |
| DNO | AŻUROWE |
| ŚCIANY | AŻUROWE |
Niskie skrzynki plastikowe kosze na pieczywo, bułki Bakeline -200 beżowe . Skrzynka ażurowa pozwala na utrzymanie świeżości pieczywa zarówno w piekarni jak i w sklepie.
Skrzynka na pieczywo posiada możliwość sztaplowania, co zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu oraz magazynowania przy ułożeniu w słupie.
Posiadają również ATEST do kontaktu z żywnością.