Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
BB-140
Nowy produkt
Wymiary 600x400x140 mm
8807 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| WYM. ZEWNĘTRZNY | 600x400x140 mm |
| WYM. WEWNĘTRZNY | 560x360x128 mm |
| NOŚNOŚĆ | 15 kg |
| POJEMNOŚĆ | 23 dm3 |
| WAGA (KG) | 1,22 |
| TEMPERATUROWY ZAKRES UŻYTKOWANIA (°C) | -20°C ÷ 70°C |
| MOŻLIWOŚĆ SZTAPLOWANIA | TAK |
| MAX LICZBA SZTUK W 1 PRZESYŁCE | 7 |
| KOLOR | BEŻOWY |
| ATEST | TAK |
| DNO | AŻUROWE |
| ŚCIANY | AŻUROWE |
Niskie skrzynki plastikowe kosze na pieczywo Bakeline -140 beżowe. Skrzynka ażurowa pozwala na utrzymanie świeżości pieczywa zarówno w piekarni jak i w sklepie.
Skrzynka na pieczywo posiada możliwość sztaplowania, co zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu oraz magazynowania przy ułożeniu w słupie.
Posiadają również ATEST do kontaktu z żywnością.