Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
CLEVER-FRESH 10 kg
Nowy produkt
Wymiary 400x300x160 mm
980 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| WYM. ZEWNĘTRZNY | 400 x 300 x 160 mm |
| WYM. WEWNĘTRZNY | 370 x 265 x 150 mm |
| NOŚNOŚĆ | 10 kg |
| POJEMNOŚĆ | 14 dm3 |
| WAGA (KG) | 0,87 |
| TEMPERATUROWY ZAKRES UŻYTKOWANIA (°C) | -20°C ÷ 70°C |
| MOŻLIWOŚĆ SZTAPLOWANIA | TAK |
| MAX LICZBA SZTUK W 1 PRZESYŁCE | 16 |
| KOLOR | ZIELONY |
| ATEST | TAK |
| DNO | AŻUROWE |
| ŚCIANY | AŻUROWE |
| WYSOKOŚĆ PO ZŁOŻENIU | 36 mm |
Skrzynki plastikowe Clever fresh 14L doskonale sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, np. przy głębokim mrożeniu.
Wykorzystywane są nie tylko w przemyśle przetwórczym warzyw i owoców, ale sprawdzają się również przy wyposażaniu regałów sklepowych.
Skrzynka Clever fresh 14L nadaje się zarówno do transportu i przechowywania owoców miękkich jak i artykułów innego rodzaju. Możliwość sztaplowania zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas transportu.
Po złożeniu, nowy system Clever-Fresh-Box advance, zapewnia redukcję objętości o około 84%. Specjalna konstrukcja dna i narożników zapewnia wysokie obciążenie oraz lepsze możliwości układania w stos. Perforowane ściany boczne są gładkie i pozbawione ostrych krawędzi, co chroni owoce i warzywa przed uszkodzeniem podczas transportu.
SKRZYNKI Z ATESTEM DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ !