Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
B-180
Nowy produkt
Wymiary 600x400x180 mm
9972 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| WYM. ZEWNĘTRZNY | 600x400x180 mm |
| WYM. WEWNĘTRZNY | --- |
| NOŚNOŚĆ | 15 kg |
| POJEMNOŚĆ | 30 dm3 |
| WAGA (KG) | 1,58 |
| TEMPERATUROWY ZAKRES UŻYTKOWANIA (°C) | -30°C ÷ 70°C |
| MOŻLIWOŚĆ SZTAPLOWANIA | TAK |
| MAX LICZBA SZTUK W 1 PRZESYŁCE | 8 |
| WARIANTY | MOŻLIWOŚĆ POKRYWY |
| KOLOR | BIAŁY |
| ATEST | TAK |
| DNO | PEŁNE |
| ŚCIANY | PEŁNE |
Skrzynka plastikowa pełna pojemnik B-180 posiada atest do kontaktu z żywnością.
Skrzynka mocna i wytrzymała. Głębokie zagnieżdżenie gwarantuje oszczędność miejsca oraz bezpieczeństwo przy transporcie skrzynek ułożonych w słupie.
Skrzynka B-180 to produkt przeważnie wykorzystywany jako skrzynka DO GŁĘBOKIEGO MROŻENIA na mięso, drób czy do transportu wędlin.
Szerokie zastosowanie pod kątem magazynowania innych produktów.